Ножівка Stanley 0-20-807
Фото 3 |
Stanley 0-20-807 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-20-807
Усі ціни 25 →Мини-ножовка по металлу Stanley Mini Hacksaw, 254 мм 0-20-807 | 163 грн. |
Міні-ножівка по металу Stanley Mini Hacksaw, довжина 300 мм 0-20-807 | 163 грн. |
Ножовка по металлу Stanley Mini Hacksaw 300мм (0-20-807) | 163 грн. |
Мініножівка Stanley Mini Hacksaw (0-20-807) 0-20-807 | 163 грн. |
Міні-ножівка Mini Hacksaw довжиною 300 мм по металу, пластмасовий корпус S | 163 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ножівки Stanley 0-20-807:
- Регулювання довжини полотна
РекомендуємоПорівняти в таблиці →