Біти / торцеві голівки Stanley 0-63-022
Stanley 0-63-022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-63-022
Викрутка-набір Stanley Pistol Grip Ratchet (0-63-022) 0-63-022 | 1 259 грн. |
Викрутка Stanley Pistol Grip Ratchet реверсивна 22 насадки (0-63-022) | 1 259 грн. |
Викрутка + 20 насадок Pistol Grip Ratchet реверсивна комплект 0-63-022 Sta | 1 430 грн. |
Реверсивна Викрутка 25 предметів STANLEY (0-63-022) | 1 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →