Набір інструментів Stanley 0-65-443
Stanley 0-65-443 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-65-443
Набор отверток Stanley FatMax изолированных SL, PZ, 6 шт 0-65-443 | 1 550 грн. |
Набір викруток Stanley FatMax Pz 6шт (0-65-443) 0-65-443 | 1 757 грн. |
Діелектричні Викрутки Набір 6 шт VDE 1000 В STANLEY (0-65-443) | 2 127 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →