Набір інструментів Stanley 0-69-253
Відео 1Фото 15 |
Stanley 0-69-253 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Купити Stanley 0-69-253
Усі ціни 28 →Набор шестигранных торцевых ключей Stanley 1.5-10 мм 10шт. 0-69-253 | 326 грн. |
Набір з десяти шестигранних метричних ключів STANLEY 0-69-253 | 326 грн. |
Набір шестигранних метричних ключів Stanley, 10 шт 0-69-253 | 326 грн. |
Набор ключей Hex Г-образных Stanley 10ед. (0-69-253) | 326 грн. |
Набір з десяти шестигранних метричних ключів STANLEY 0-69-253 | 326 грн. |
Спеціальний інструмент під шестигранний шліц
Інструменти, які входять у набір Stanley 0-69-253, мають форму, стандартну для штифтових ключів. Кожний з них являє собою металевий стрижень Г-подібної форми. У поперечному перерізі стрижень виглядає як правильний шестигранник. Під час роботи з кріпленням, який має шестигранне заглиблення в голівці (його також називають шліцом Аллена), такий ключ щільно й без зазорів входить у виїмку відповідного розміру. Стрижні зроблені з міцної хромованадієвої сталі, стійкої до згинання і кручення. Метал воронований для захисту від корозії. Вороніння гірше, ніж хромоване покриття, захищає сталь від іржі, тому зберігати ключі в занадто сирих місцях не слід. Але для домашнього використання навіть такого захисту більш ніж достатньо. У наборі є 10 інструментів, розміри яких відповідають стандартному розмірному ряду від 1.5 до 10 мм. Вони тримаються на пластиковому тримачі з гніздами під кожний з ключів.
Така річ потрібна кожному
Навіть багато великих наборів інструментів часто продаються без шестигранних ключів. А між іншим, вони дуже потрібні в господарстві. Озирнувшись по сторонах, можна помітити, що вдома шестигранники просто необхідні, адже на саморізи й конфірмати зі шліцами цього виду часто бувають зібрані меблі, які іноді доводиться підтягувати чи регулювати. Іноді за допомогою таких кріплень можуть кріпиться петлі вхідних і міжкімнатних дверей. Інструмент для роботи з невеликими болтами типу HEX також може знадобитися, щоб відремонтувати велосипед або зняти панель з побутової техніки й дістатися до її «нутрощів». Власникам автомобілів такий комплект ключів стане в нагоді, щоб розбирати стійки амортизаторів, знімати гальмівні супорти чи фіксувати штоки тяг і наконечників — міцності у ключів Stanley для таких завдань вистачає із запасом.
Але найважливіша функція шестигранників у побуті — це регулювання пластикових вікон і дверей. Віконні й дверні рами мають властивості з часом провисати, а за допомогою шестигранного ключа й підглянутої в Інтернеті інструкції їх можна за кілька хвилин повернути в початковий стан. «Шістка» — найпотрібніший ключ у комплекті, адже для регулювання більшості марок віконної фурнітури потрібний саме цей розмір. Ціна набору Stanley 0-69-253 — просто смішна. Її можна порівняти з розцінками на доставку товарів з інтернет-магазинів і вже точно нижча, ніж вартість послуг майстра з регулювання пластикових вікон.
- Розміри:
- 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 5.5, 6, 8, 10 мм