Струбцина Stanley 0-83-100 4.5 м
Відео 1Фото 4 |
Stanley 0-83-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-83-100 4.5 м
Усі ціни 33 →Струбцина Stanley Bailey 0-83-100 ремінна, 4.5 м | 819 грн. |
Струбцина ремінна Stanley Bailey з довжиною реміня 4500 мм 0-83-100 | 820 грн. |
Струбцина ременная Stanley "Bailey" 4500мм (0-83-100) | 820 грн. |
Струбцина Bailey ремінна з довжиною ременя 4500 мм STANLEY 0-83-100 | 820 грн. |
STANLEY Bailey, L=4500мм. (0-83-100) | 820 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →