Біти / торцеві голівки Stanley 1-13-905
Stanley 1-13-905 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-13-905
Усі ціни 16 →STANLEY 1-13-905 | 1 385 грн. |
Набір біт Stanley Expert, 32 шт 1-13-905 | 1 385 грн. |
Набор бит Stanley "Expert" 1/4" 32ед. (1-13-905) | 1 385 грн. |
Набір біт STANLEY 1-13-905 | 1 385 грн. |
Набір біт Stanley "Expert" з магнітним утримувачем (1-13-905) 1-13-905 | 1 384 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →