Ножівка Stanley 1-15-403
Stanley 1-15-403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-15-403
Усі ціни 12 →Пила лучковая по дереву Stanley Raker Tooth с закаленным "американским" зу | 544 грн. |
Пила лучкова Stanley Raker Tooth по дереву, полотно довжиною 750 мм 1-15-4 | 544 грн. |
Ножовка по дереву лучковая Stanley 750мм (1-15-403) | 544 грн. |
Пила лучкова STANLEY Raker Tooth по дереву, полотно із загартованим америк | 544 грн. |
Пила лучкова Stanley Raker Tooth (1-15-403) 1-15-403 | 543 грн. |
ще 7 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 1-15-368 — довжина полотна 610 мм
- Модель 1-15-379 — довжина полотна 530 мм
- Модель 1-15-403 — довжина полотна 750 мм
Модификації Stanley 1-15-403
Ціни на Stanley 1-15-403 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-15-379 | від 429 грн. | 21 пропозиція | ||
Stanley 1-15-368 | від 476 грн. | 10 пропозицій | ||
Stanley 1-15-403 | від 543 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →