Болторіз Stanley 1-17-751 450 мм
Фото 3 |
Stanley 1-17-751 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-17-751 450 мм
Усі ціни 7 →Ножиці болторізні з трубчастими ручками Stanley, довжина 450 мм 1-17-751 | 1 397 грн. |
Болторез Stanley 450 мм (1-17-751) | 1 397 грн. |
Болторізи довжиною 450 мм з трубчастими ручками STANLEY 1-17-751 | 1 397 грн. |
Болторізи Stanley до 6 мм (1-17-751) 1-17-751 | 1 396 грн. |
Болторіз 450мм, з двостороннім заточуванням ріжучої кромки, Stanley 1-17-7 | 1 397 грн. |
Ножницы болторезные Stanley 450 мм 1-17-751 | 1 397 грн. |
Болторіз Stanley з трубчастими ручками 450 мм (1-17-751) | 1 397 грн. |
Модификації Stanley 1-17-751
Ціни на Stanley 1-17-751 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-17-751 450 мм | від 1 396 грн. | 7 пропозицій | ||
Stanley 1-17-752 600 мм | від 1 939 грн. | 11 пропозицій | ||
Stanley 1-17-753 750 мм | від 2 638 грн. | 1 пропозиція | ||
Stanley 1-17-754 900 мм | від 3 646 грн. | 1 пропозиція | ||
Stanley 1-17-755 1050 мм | від 5 237 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →