Ножівка Stanley 1-20-800
Фото 5 |
Stanley 1-20-800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-20-800
Усі ціни 17 →Стусло механическое Stanley с металлическим основанием и ножовкой Dynagrip | 4 192 грн. |
Стусло механічне Stanley з ножівкою Dynagrip 1-20-800 | 4 192 грн. |
Стусло Stanley "Dynagrip" (1-20-800) | 4 192 грн. |
Стислі механічне з металевою основою і ножівкою Dynagrip STANLEY 1-20-800 | 4 192 грн. |
Стусло Stanley металеве з ножівкою (1-20-800) | 4 192 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →