Рівень Stanley 1-42-920
Фото 4 |
Stanley 1-42-920 40 см60 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-42-920
Усі ціни 20 →Рівень PRO 180 з алюмінію довжиною 600 мм з трьома капсулами, одна з яких | 723 грн. |
Рівень Stanley PRO 180, довжина 600 мм 1-42-920 | 723 грн. |
Уровень Stanley "Pro180" 3 капсулы 600 мм (1-42-920) | 723 грн. |
Рівень PRO 180 з алюмінію довжиною 600 мм з трьома капсулами, одна з яких | 723 грн. |
Рівень STANLEY 1-42-920 | 723 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Stanley 1-42-920
Ціни на Stanley 1-42-920 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-42-919 | від 380 грн. | 16 пропозицій | ||
Stanley 1-42-920 | від 629 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →