Рівень Stanley 1-43-107
Фото 4 |
Stanley 1-43-107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-43-107
Усі ціни 22 →STANLEY STHT1-43107 | 1 575 грн. |
Рівень Classic Box Level алюмінієвий довжиною 1500 мм з трьома капсулами S | 1 575 грн. |
Рівень Stanley Classic Box Level, довжина 1500 мм STHT1-43107 | 1 575 грн. |
Уровень Stanley "Classic Box Level" 3 капсулы 1500 мм (STHT1-43107) | 1 575 грн. |
Будівельний рівень Stanley CLASSIC Box Level (1500 мм) (STHT1-43107) STHT1 | 1 575 грн. |
ще 17 пропозицій
Купував в інтернеті з доставкою до під'їзду. Обійшовся у 690 гривень. Одразу перевірив за своїм рівнем. Горизонталь і одна вертикальна капсула відмінно' а ось друга вертикаль збита на 3 мм,але все одно взяв так як терміново був потрібен рівень на 2 метр, і за ці гроші у капро всього одна вертикаль, але ось що розчарувало при роботі, що при Вісім років користуюся рівнем Стенлі fat max 90 см, ось у нього якість на порядок вища, правда і ціна в два з половиною рази більша. А ось у рівнів капрі дрібні капсули Великі капсули з великими краплями Згинається при невеликому зусиллі, Збита одна вертикальна капсула. Погано закріплена горизонтальна капсула. користуюся Stanley 1-43-109 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Stanley 1-43-107
Ціни на Stanley 1-43-107 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-43-105 | від 1 157 грн. | 25 пропозицій | ||
Stanley 1-43-106 | від 1 157 грн. | 20 пропозицій | ||
Stanley 1-43-107 | від 1 175 грн. | 22 пропозиції | ||
Stanley 1-43-108 | від 1 776 грн. | 24 пропозиції | ||
Stanley 1-43-109 | від 1 746 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →