Безінерційний молоток Stanley 1-57-532
Фото 3 |
Stanley 1-57-532 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-57-532
Усі ціни 17 →Молоток рихтовочный Stanley Soft Face Compocast с весом головки 600 г 1-57 | 3 640 грн. |
Молоток рихтувальний Stanley Soft Face Compocast з вагою головки 600 г 1-5 | 3 640 грн. |
Молоток рихтовочный Stanley "Soft Face Compocast" 595г (1-57-532) | 3 640 грн. |
Молоток рихтувальний без відскоку Soft Face Compocast з вагою головки 600 | 3 640 грн. |
Молоток без відскоку Stanley Soft Face Compocast (1-57-532) 1-57-532 | 3 639 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Stanley 1-57-532
Ціни на Stanley 1-57-532 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-57-530 | від 2 677 грн. | 19 пропозицій | ||
Stanley 1-57-532 | від 3 639 грн. | 17 пропозицій | ||
Stanley 1-57-533 | від 4 351 грн. | 16 пропозицій | ||
Stanley 1-57-534 | від 5 606 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →