Біти / торцеві голівки Stanley 1-68-724
Stanley 1-68-724 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-68-724
Усі ціни 9 →STANLEY 1-68-724 | 384 грн. |
Набір біт Stanley, 10 шт 1-68-724 | 384 грн. |
Набор бит Stanley 1/4" 10ед. (1-68-724) | 384 грн. |
Набір біт STANLEY 1-68-724 | 384 грн. |
Набір біт Stanley з магнітним утримувачем (1-68-724) 1-68-724 | 384 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →