Біти / торцеві голівки Stanley 1-68-739
Stanley 1-68-739 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-68-739
Усі ціни 12 →STANLEY 1-68-739 | 278 грн. |
Набір біт Stanley, 7 шт 1-68-739 | 278 грн. |
Набор бит Stanley 1/4" 7ед. (1-68-739) | 278 грн. |
Набір біт STANLEY 1-68-739 | 278 грн. |
Набір біт Stanley з магнітним утримувачем (1-68-739) 1-68-739 | 277 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →