Біти / торцеві голівки Stanley 1-68-946
Stanley 1-68-946 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-68-946
Усі ціни 12 →STANLEY 1-68-946 | 327 грн. |
Біта Stanley Ph2, довжина 25 мм, 25 шт 1-68-946 | 327 грн. |
Бита Phillips Stanley 1/4" PH2 25шт (1-68-946) | 327 грн. |
Біта з шестигранним хвостовиком 1/4 під шліц Ph2 довжиною 25 мм STANLEY 1- | 327 грн. |
Біта Stanley Ph2 25 мм (1-68-946) 1-68-946 | 326 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →