Біти / торцеві голівки Stanley 1-68-953
Stanley 1-68-953 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-68-953
Усі ціни 11 →STANLEY 1-68-953 | 368 грн. |
Біта Stanley Pz3 довжиною 25 мм, 25 шт 1-68-953 | 368 грн. |
Бита Pozidriv Stanley 1/4" PZ3 25шт (1-68-953) | 368 грн. |
Біта з шестигранником 1/4 під шліц Pz3 довжиною 25 мм STANLEY 1-68-953 | 368 грн. |
Біта Stanley Pz3 25 мм (1-68-953) 1-68-953 | 367 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →