Ящик для інструменту Stanley 1-79-216
Відео 3Фото 5 |
Stanley 1-79-216 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-79-216
Усі ціни 47 →STANLEY 1-79-216 | 1 155 грн. |
Ящик для инструментов Stanley Basic Toolbox 16" 1-79-216 | 1 155 грн. |
Ящик Basic Toolbox, розміри 394x220x162 мм STANLEY 1-79-216 | 1 155 грн. |
Ящик Stanley Basic Toolbox, 394x220x162 мм 1-79-216 | 1 155 грн. |
Ящик для инструмента Stanley "Basic Toolbox" (1-79-216) | 1 155 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель 1-79-216 — розмір 16"
- Модель 1-79-217 — розмір 19"
- Модель 1-79-218 — розмір 24"
Модификації Stanley 1-79-216
Ціни на Stanley 1-79-216 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-79-216 | від 933 грн. | 47 пропозицій | ||
Stanley 1-79-217 | від 1 545 грн. | 47 пропозицій | ||
Stanley 1-79-218 | від 1 899 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →