Лещата Stanley 1-83-065 губки 100 мм
Відео 3Фото 5 |
Stanley 1-83-065 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-83-065 губки 100 мм
Усі ціни 15 →Лещата Stanley MaxSteel для невеликого навантаження із зусиллям стиснення | 3 556 грн. |
Тиски слесарные Stanley "MaxSteel" 100 мм (1-83-065) | 3 556 грн. |
Лещата MaxSteel для невеликого навантаження із зусиллям стиснення 1100 кг | 3 556 грн. |
Лещата Stanley MaxSteel для невеликого навантаження 1-83-065 | 3 557 грн. |
ещата Stanley MaxSteel (1-83-065) 1-83-065 | 3 556 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →