Лещата Stanley 1-83-067 губки 125 мм
Відео 4Фото 9 |
Stanley 1-83-067 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-83-067 губки 125 мм
Усі ціни 27 →Лещата Stanley MaxSteel для великого навантаження із зусиллям стиснення 18 | 7 949 грн. |
Тиски слесарные Stanley "MaxSteel" 125 мм (1-83-067) | 7 949 грн. |
Лещата Stanley Maxsteel (1-83-067) 1-83-067 | 7 949 грн. |
Лещата MaxSteel для великого навантаження з зусиллям стиснення 1800 кг STA | 7 949 грн. |
Тиски Stanley MaxSteel, поворотные, чугунные, 95х125мм, 18кг 1-83-067 | 7 261 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Stanley 1-83-067
Ціни на Stanley 1-83-067 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-83-066 губки 100 мм | від 4 500 грн. | 15 пропозицій | ||
Stanley 1-83-067 губки 125 мм | від 5 000 грн. | 27 пропозицій | ||
Stanley 1-83-068 губки 150 мм | від 5 500 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →