Біти / торцеві голівки Stanley 1-87-010
Stanley 1-87-010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-87-010
Усі ціни 19 →Набір головок торцевих 1/4 з тридцяти п’яти предметів STANLEY 1-87-010 | 2 134 грн. |
Набор торцевых головок Stanley 1/4" с аксессуарами, 35 шт 1-87-010 | 2 134 грн. |
Набір головок торцевих Stanley 1/4 дюйма, 35 шт 1-87-010 | 2 134 грн. |
Набор инструмента Stanley 1/4" 35ед. 6PT (1-87-010) | 2 134 грн. |
Набір головок торцевих 1/4 з тридцяти п’яти предметів STANLEY 1-87-010 | 2 134 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →