Біти / торцеві голівки Stanley 1-89-098
Stanley 1-89-098 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-89-098
Усі ціни 13 →Набір головок торцевих 1/2 торкс Т20-Т60, з дев’яти предметів STANLEY 1-89 | 1 301 грн. |
Набор торцевых головок Stanley 1/2" с насадками Torx в кейсе, 9 шт 1-89-09 | 1 301 грн. |
Набір головок торцевих Stanley 1/2 дюйма, 9 шт 1-89-098 | 1 301 грн. |
Набор головок бита Torx Stanley 1/2" 9ед. (1-89-098) | 1 301 грн. |
Набір головок торцевих 1/2 торкс Т20-Т60, з дев’яти предметів STANLEY 1-89 | 1 301 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →