Ящик для інструменту Stanley 1-92-067
Відео 1Фото 2 |
Stanley 1-92-067 19"24" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-92-067
Усі ціни 39 →STANLEY 1-92-067 | 2 640 грн. |
Ящик Серія 2000, розміри 610x270x284 мм STANLEY 1-92-067 | 2 640 грн. |
Ящик для інструменту Stanley 2000 1-92-067 (1-92-067) | 1 595 грн. |
Ящик Stanley Серія 2000, 610x270x284 мм 1-92-067 | 2 640 грн. |
Ящик для инструмента Stanley "Серия 2000" (1-92-067) | 2 640 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-92-067:
- Петля для навісного замку
- Модель 1-92-064 — розмір 12.5"
- Модель 1-92-065 — розмір 16"
- Модель 1-92-066 — розмір 19"
- Модель 1-92-067 — розмір 24"
Модификації Stanley 1-92-067
Ціни на Stanley 1-92-067 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-92-066 | від 1 471 грн. | 11 пропозицій | ||
Stanley 1-92-067 | від 1 595 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →