Ящик для інструменту Stanley 1-92-906
Фото 10 |
Stanley 1-92-906 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-92-906
STANLEY 1-92-906 | 1 155 грн. |
Ящик Jumbo, розміри 486х276х237 мм STANLEY 1-92-906 | 1 155 грн. |
Ящик Stanley Jumbo, 486х276х237 мм 1-92-906 | 1 275 грн. |
Ящик Для Інструментів (486 х 276 х 232 мм) Jumbo Toolbox STANLEY 1-92-906 | 1 225 грн. |
Ящик для инструмента Jumbo 19 Stanley (1-92-906) | 1 155 грн. |
Модификації Stanley 1-92-906
Ціни на Stanley 1-92-906 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-92-905 | від 1 095 грн. | 21 пропозиція | ||
Stanley 1-92-906 | від 1 155 грн. | 5 пропозицій | ||
Stanley 1-92-908 | від 1 919 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →