Ящик для інструменту Stanley 1-93-278
Фото 5 |
Stanley 1-93-278 |
|
Корисний об'єм-190 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-93-278
Усі ціни 33 →STANLEY 1-93-278 | 13 265 грн. |
Ящик MOBILE JOB CHEST, розміри 962x591x578 мм, пластиковий з колесами STAN | 13 265 грн. |
Ящик передвижной Stanley Mobile Job Chest (1-93-278) | 13 265 грн. |
Ящик для інструментів Stanley Mobile Job Chest з колесами та телескопічною | 13 264 грн. |
Ящик для інструмента з колесами Stanley Mobile Job Chest (1-93-278) 1-93-2 | 13 264 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-93-278:
- Замок з ключами
РекомендуємоПорівняти в таблиці →