Ящик для інструменту Stanley FatMax 1-93-935
Фото 8 |
Stanley FatMax 1-93-935 23"28" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-93-935
Усі ціни 36 →Ящик професійний FatMax, розміри 703х323х294 мм STANLEY 1-93-935 | 3 188 грн. |
Ящик професійний Stanley FatMax, 703х323х294 мм 1-93-935 | 3 188 грн. |
Ящик для инструмента Stanley профессиональный (1-93-935) | 3 188 грн. |
Ящик для інструментів Stanley FatMax 28" вологозахисний IP53 | 3 187 грн. |
STANLEY 1-93-935 | 2 805 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-93-935:
- Вологозахисні ущільнення між ящиком і кришкою
Модификації Stanley FatMax 1-93-935
Ціни на Stanley FatMax 1-93-935 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-94-749 | від 2 090 грн. | 20 пропозицій | ||
Stanley FatMax 1-93-935 | від 2 765 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →