Ящик для інструменту Stanley 1-94-738
Фото 3 |
Stanley 1-94-738 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-94-738
Усі ціни 31 →Ящик для інструментів STANLEY Expert Cantilever металевий 1-94-738 | 2 458 грн. |
Ящик Stanley Expert Cantilever, 450х208х208 мм 1-94-738 | 2 795 грн. |
Ящик для инструментов Stanley Expert Cantilever (1-94-738) | 2 795 грн. |
Ящик для інструментів Stanley Expert Cantilever розсувний 5 секцій | 2 795 грн. |
Ящик для інструментів Stanley (1-94-738) 1-94-738 | 2 795 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →