Органайзер Stanley 1-94-745
Відео 1Фото 25 |
Stanley 1-94-745 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-94-745
Усі ціни 34 →Органайзер професійний Stanley Sort Master, 430x90x330 мм 1-94-745 | 881 грн. |
Органайзер Stanleу "Sort Master Оrganіzer" (1-94-745) | 881 грн. |
Органайзер Stanley Sort Master з 17 переставними відділеннями | 881 грн. |
Органайзер для инструментов Stanley 1-94-745 | 884 грн. |
STANLEY Sort Master, 430 x 90 x 330мм (1-94-745) | 881 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →