Сумка Stanley 1-96-193
Фото 7 |
Stanley 1-96-193 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-96-193
Усі ціни 34 →STANLEY 1-96-193 | 2 208 грн. |
Сумка для інструменту Basic Stanley Rigid Multipurpose універсальна, 16 ST | 2 208 грн. |
Сумка універсальна для інструментів Stanley Basic Stanley Rigid Multipurpo | 2 208 грн. |
Сумка Stanley "Basic Stanley Rigid Multipurpose" (1-96-193) | 2 208 грн. |
Сумка для інструментів Stanley Basic Rigid Multipurpose 16" нейлонова | 2 207 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-96-193:
- Тверде водонепроникне дно
РекомендуємоПорівняти в таблиці →