Ящик для інструменту Stanley 1-97-506
Фото 11 |
Stanley 1-97-506 місткийметал. замки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-97-506
Скринька професійна, розміри 670x323x283 мм STANLEY 1-97-506 | 2 636 грн. |
Ящик для инструментов Stanley 24" 1-97-506 | 2 980 грн. |
Ящик професійний, розміри 670x323x283 мм STANLEY 1-97-506 | 2 636 грн. |
Скринька професійна, розміри 670x323x283 мм STANLEY 1-97-506 (1-97-506) (1 | 2 636 грн. |
Ящик для інструментів пластиковий Stanley 1-97-506 67x32.3x38.3 см | 2 980 грн. |
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-97-506:
- Знімний кейс
РекомендуємоПорівняти в таблиці →