Набір інструментів Stanley 2-65-014
Stanley 2-65-014 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 2-65-014
Усі ціни 14 →Набор отверток Stanley CushionGrip в пластиковом кейсе 10 шт 2-65-014 | 1 227 грн. |
Набір з десяти викруток CushionGrip STANLEY 2-65-014 | 1 489 грн. |
Набір викруток Stanley CushionGrip, 10 шт 2-65-014 | 1 489 грн. |
Набір викруток Stanley CushionGrip (2-65-014) 2-65-014 | 1 489 грн. |
Набор отверток Stanley Cushiongrip 10 пр 2-65-014 | 1 489 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →