Будівельний степлер Stanley 6-TR45
Відео 1Фото 4 |
Stanley 6-TR45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 6-TR45
Усі ціни 30 →Степлер Stanley Light Duty для скоб 4-10 мм 6-TR45 | 666 грн. |
Степлер Stanley "Light Duty" (6-TR45) | 666 грн. |
Степлер Stanley Light Duty для скоб A 4-10 мм (6-TR45) | 665 грн. |
Степлер механічний Stanley, HOBBY (6-TR45) 6-TR45 | 665 грн. |
Степлер Light Duty для скоб типу А STANLEY 6-TR45 | 666 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →