Термос Stanley Classic Growler 1.9 1.9 л
Відео 3Фото 13 |
Stanley Classic Growler 1.9 |
|
Термос спеціалізованого бренду Stanley можна віднести до розвинених рішень. Модель представляє класичну лінійку (Classic) і позиціонується як гроулер, тобто пивна фляга. Відповідний статус підкріплює як непоганий об'єм (1.9 літра), так і характерна відкидна кришка, яка точно не загубиться в процесі експлуатації (навіть за великої кількості випитого пінного напою). Також термос Stanley Classic Growler 1.9 можна використовувати для зберігання будь-яких інших напоїв, як холодних, так і гарячих (на зразок чаю).
Колба та зовнішні стінки тут виконані з нержавіючої сталі марки 18/8. Причому між ними є вакуумний проміжок, відповідальний за теплоізоляцію. Заявлено, що тепло всередині повинно зберігатися до 18 години, а холод - до 24 годин. А якщо додати до прохолодного напою лід, то низька температура триматиметься до 4 діб. До інших особливостей моделі відноситься наявність зручної ручки для перенесення та розливу напоїв, відсутність BPA у складі пластикових компонентів, а також можливість автоматичного догляду (миття в посудомийці).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Купити Stanley Classic Growler 1.9 1.9 л
Термос для пива Stanley Classic Growler 1.9 л Hammertone Green (10-01941-0 | 3 249 грн. |
Термос для пива Stanley Easy-Pour Growler Hammertone Green 1.9 л (69392363 | 3 799 грн. |
Термос для пива Easy-Pour Growler Hammertone Green 1.9 л (6939236348287) | 3 868 грн. |
Термос для пива STANLEY Classic Easy-Pour Growler 1.9L Green (10-01941-067 | 3 249 грн. |
Термос для пива Stanley Classic Easy-Pour Growler Hammertone Green 1.9 л ( | 3 599 грн. |
- Зберігає напій холодним до 24 годин
- Зберігає тепло до 18 годин