Термос Stanley Classic Legendary 0.75 0.75 л
Фото 3 |
Stanley Classic Legendary 0.75 |
|
Термос виробника Stanley вміщує 750 мл і належить до рішень вищого цінового сегмента. Він добре чинить опір механічних пошкоджень в результаті ударів або навіть падінь, за що відповідає перш за все якісна нержавіюча сталь марки 18/8. З неї виконана як сама колба, так і зовнішня частина корпусу. А інші елементи зроблені з пластику, який не містить бісфенолу А. Термос Stanley Classic Legendary 0.75 підходить для різних напоїв, будь то чай або кава, сік або вода.
Традиційні подвійні стінки (якісна Вакуумна Герметизація) в тандемі з гвинтовою пробкою дозволяють утримувати температуру до 20 годин (як тепло, так і холод). ДО РЕЧІ, пробку не обов'язково викручувати повністю для подачі води: на її боковинах є поздовжні отвори для наливу. З інших особливостей варто виділити звичну зовнішню кришку, що виконує роль гуртки на 250 мл, а також можливість автоматизованого догляду за виробом: його компоненти можна мити в посудомийці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Купити Stanley Classic Legendary 0.75 0.75 л
Усі ціни 42 →Термос для еды Stanley Classic Legendary (0,75л), зеленый, (вмятина) 79-10 | 1 346 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic 0.75 л Hammertone Green (10-01612-027) | 2 249 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic Ash 0,75 л (6939236418072) | 2 363 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic (0,75л), зеленый 79-1032-7 | 2 363 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic Hammertone Green 0.75л (6939236347747) 69 | 2 199 грн. |
- Тримає тепло - 20 годин
- Тримає холод - 20 годин
- Напої з льодом - 100 годин