Компресор Stanley D 211/8/24 24 л (FCCC404STN005)
Фото 4 |
Stanley D 211/8/24 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley D 211/8/24 24 л
Компресор повітряний поршневий STANLEY D211/8/24 | 8 599 грн. |
Компресор поршневий Stanley 1.5 кВт 24 л (D211/8/24) | 8 599 грн. |
Модификації Stanley D 211/8/24
Ціни на Stanley D 211/8/24 |
---|---|---|---|---|
Stanley D 211/8/24 24 л | від 8 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Stanley D 211/8/50 50 л | від 10 799 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →