Ящик для інструменту Stanley FatMax 1-94-749
Фото 8 |
Stanley FatMax 1-94-749 23"28" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-94-749
Усі ціни 20 →Скринька професійна FatMax, розміри 584x305x267 мм STANLEY 1-94-749 | 2 328 грн. |
Ящик професійний FatMax, розміри 584x305x267 мм STANLEY 1-94-749 | 2 328 грн. |
Ящик професійний Stanley FatMax, 584x305x267 мм 1-94-749 | 2 328 грн. |
Ящик для инструментов Stanley FatMax (1-94-749) | 2 328 грн. |
Ящик Stanley FatMax 23 (1-94-749) 1-94-749 | 2 328 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley FatMax 1-94-749:
- Вологозахисні ущільнення між ящиком і кришкою
Модификації Stanley FatMax 1-94-749
Ціни на Stanley FatMax 1-94-749 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-94-749 | від 2 095 грн. | 21 пропозиція | ||
Stanley FatMax 1-93-935 | від 2 773 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →