Струбцина Stanley FatMax FMHT0-83236 600 мм
Відео 1Фото 5 |
Stanley FatMax FMHT0-83236 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMHT0-83236 600 мм
Усі ціни 18 →Струбцина FatMax L триггерная з максимальним зусиллям стиснення 135 кг STA | 1 679 грн. |
Струбцина тригерна Stanley FatMax L з максимальним зусиллям стиску 135 кг, | 1 679 грн. |
Струбцина быстрозажимная Stanley "FatMax" 600мм (FMHT0-83236) | 1 679 грн. |
Струбцина FatMax L триггерная з максимальним зусиллям стиснення 135 кг STA | 1 679 грн. |
Струбцина Stanley FatMax L 600мм (FMHT0-83236) FMHT0-83236 | 1 679 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Stanley FatMax FMHT0-83236
Ціни на Stanley FatMax FMHT0-83236 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMHT0-83234 150 мм | від 1 149 грн. | 19 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT0-83235 300 мм | від 1 154 грн. | 32 пропозиції | ||
Stanley FatMax FMHT0-83236 600 мм | від 1 679 грн. | 18 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT0-83237 900 мм | від 2 091 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →