Лазерний нівелір Stanley Manual Wall Laser STHT1-77148
Фото 3 |
Stanley Manual Wall Laser STHT1-77148 |
|
Вбудовані бульбашкові рівні для вирівнювання у площинах
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley Manual Wall Laser STHT1-77148
Усі ціни 37 →STANLEY STHT1-77148 | 1 632 грн. |
Рівень лазерний STANLEY STHT1-77148 | 1 632 грн. |
Уровень лазерный Stanley (STHT1-77148) | 1 632 грн. |
STANLEY 1-77-148 | 1 632 грн. |
STANLEY 1-77-148 | 1 624 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →