Набір інструментів Stanley STHT0-62113
Stanley STHT0-62113 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STHT0-62113
Усі ціни 18 →Набор отверток Stanley 42 шт с нейлоновой сумкой STHT0-62113 | 2 092 грн. |
Набір викруток з сумкою для зберігання Stanley, 42 шт STHT0-62113 | 2 092 грн. |
Набор отверток Stanley 42шт. (STHT0-62113) | 2 092 грн. |
Набір викруток з сорока двох предметів з сумкою для зберігання STANLEY STH | 2 092 грн. |
Набір викруток Stanley (STHT0-62113) STHT0-62113 | 2 091 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Stanley STHT0-62113:
- Розміри:
- Біти:
- SL3.5, 2xSL5, SL7, SL8, SL9, PH1, 2xPH2, PH3, T5, T7, T15, T20, T25, SQ0, 1, 2x2, 3
- Викрутки:
- SL3x75, 5x100, 6x38, 6x150, 8x150; Ph0x75, Ph1x75, Ph2x38, Ph2x100, Ph3x150; T10x100, T20x100 мм
- Sl2.5x50, 3x50, 3.5x50; Ph00x50, Ph0x50; T6x50, T8x50 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →