Набір інструментів Stanley STHT5-73795
Фото 9 |
Stanley STHT5-73795 |
|
Набір складається з метричних і дюймових голівок, біт і ключів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STHT5-73795
Усі ціни 11 →Набор инструментов Stanley, 210 шт STHT5-73795 | 9 874 грн. |
Набір інструментів з двохсот десяти предметів STANLEY STHT5-73795 | 9 874 грн. |
Набір інструментів Stanley, 210 шт STHT5-73795 | 9 874 грн. |
Набор инструмента 1/4", 3/8", 1/2" 210ед. 6РТ (STHT5-73795) | 9 874 грн. |
Набір інструментів з двохсот десяти предметів STANLEY STHT5-73795 | 9 874 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →