Сумка на пояс Stanley STST1-80114
Відео 1Фото 6 |
Stanley STST1-80114 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STST1-80114
Усі ціни 34 →STANLEY STST1-80114 | 1 284 грн. |
Сумка для інструменту STANLEY STST1-80114 | 1 284 грн. |
Сумка для інструментів Stanley STST1-80114 | 1 284 грн. |
Сумка поясная Stanley (STST1-80114) | 1 284 грн. |
Сумка поясна для інструментів Stanley з тримачем для молотка 3 відділень ( | 1 283 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →