Лоток Stanley STST82712-1
Фото 7 |
Stanley STST82712-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STST82712-1
Усі ціни 27 →Лоток сортувальний, розміри 240х175х125 мм STANLEY STST82738-1 | 118 грн. |
Лоток сортувальний Stanley 240х175х125 мм STST82739-1 | 118 грн. |
Лоток сортировочный Stanley (STST82738-1) | 118 грн. |
Лоток сортувальний STANLEY 240х175х125 мм (STST82739-1) STST82739-1 | 118 грн. |
Лоток сортувальний, розміри 240х175х125 мм STANLEY STST82738-1 | 118 грн. |
ще 20 пропозицій
Відмінності моделі
- STST82712-1 - жовтий колір
- STST82738-1 - чорний колір
- STST82739-1 - червоний колір
- STST82740-1 - синій колір
Модификації Stanley STST82712-1
Ціни на Stanley STST82712-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley STST82710-1 | від 77 грн. | 23 пропозиції | ||
Stanley STST82712-1 | від 118 грн. | 27 пропозицій | ||
Stanley STST82714-1 | від 225 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →