Лазерний далекомір Stanley TLM 165 STHT1-77139
Фото 4 |
Stanley TLM 165 STHT1-77139 |
|
Вихідних площин для вимірювання – 3
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley TLM 165 STHT1-77139
Усі ціни 18 →Далекомір лазерний STANLEY STHT1-77139 | 10 962 грн. |
Дальномер лазерный Stanley "TLM 165" (STHT1-77139) | 10 962 грн. |
Далекомір лазерний STANLEY STHT1-77139 | 10 962 грн. |
Далекомір лазерний STANLEY "TLM 165", 50М | 10 962 грн. |
ще 13 пропозицій
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (5 останніх вимірювань)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →