Болгарка Stark AG 1350 Profi (130090040)
Фото 5 |
Stark AG 1350 Profi |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark AG 1350 Profi
Угловая шлифмашина Stark AG 1350 Profi (130090040) | 2 187 грн. |
Кутова шліфувальна машина Stark AG 1350 Profi 59916 | 2 187 грн. |
Болгарка Stark AG 1350 Profi 130090040 | 2 297 грн. |
Кутова шліфмашина Stark AG 1350 Profi | 2 588 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →