Болгарка Stark AG 860 Profi (130086000)
Фото 9 |
Stark AG 860 Profi |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark AG 860 Profi
Усі ціни 20 →Угловая шлифмашина Stark AG-860 PROFI (130086000) | 1 197 грн. |
Кутова шліфмашина Stark AG-860 Profi (130086000) 130086000 | 1 234 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Stark Ag 860 Profi | 1 198 грн. |
Шліфувальна машина Stark AG-860 Profi (130086000) | 1 384 грн. |
УШМ Stark AG-860 Profi (130086000) 130086000 | 1 197 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →