Шліфувальна машина Stark DWS 750 (150070040)
Відео 1Фото 6 |
Stark DWS 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark DWS 750
Усі ціни 17 →Шлифмашина для стен и потолков Stark DWS-750 (150070040) | 6 994 грн. |
Шлiфувальна машина STARK електрична DWS-750 (150070040) | 6 993 грн. |
Машина шліфувальна для стін та стель Stark DWS-750 (150070040) 85636 | 7 979 грн. |
Шліфувальна машина Stark DWS-750 для стін та стелі (150070040) | 6 993 грн. |
Шлифовальная машина Stark DWS-750 для стен и потолка (150070040) 150070040 | 6 993 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →