Вибронога Stark TR-70H
Stark TR-70H
Сила удару:14 кН
Двигун:бензиновий, 163 см³
Потужність:5.5 к.с., 4 кВт
Частота вібрації:695 уд/хв
Глибина трамбування:85 мм
Розмір підошви:330 мм, x 285 мм
Всі характеристики
Характеристики TR-70H
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark TR-70H
Усі ціни 6 →Вібротрамбовка Stark TR-70H (340070001) 88884 | 51 479 грн. |
Вибротрамбовка Stark TR-70H 340070001 | 51 479 грн. |
Вибротрамбовка бензиновая Stark TR-70H (340070001) | 49 990 грн. |
Вібротрамбувалка Stark TR-70H (340070001) 340070001 | 51 478 грн. |
Stark Вібротрамбувалка Stark TR-70H (340070001) 340070001 | 51 478 грн. |
Вібротрамбувалка Stark TR-70H (340070001) | 49 990 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →