Вантажна шина Starmaxx DC700 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DC700 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DC700 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 6 →Starmaxx DC700 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 14 779 грн. |
Starmaxx DC 700 (315/80R22.5 156K) | 9 919 грн. |
Грузовые шины Starmaxx DC700 (прицепная) 315/80 R22.5 156/150K 20PR 100197 | 15 199 грн. |
Starmaxx DC 700 ведуча ведуча (315/80R22,5 156/150K) 335336 | 14 910 грн. |
Всесезонні шини Starmaxx DC700 (причіпна) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 16 111 грн. |
Шина Starmaxx DC 700 (провідна) 315/80 R22.5 156/150K | 16 576 грн. |