Вантажна шина Starmaxx DH100 265/70 R19.5 140M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DH100 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DH100 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 7 →Starmaxx DH100 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 11 061 грн. |
Starmaxx DH100 (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 18PR | 9 870 грн. |
Грузовые шины Starmaxx DH100 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR 10025682 | 10 233 грн. |
Starmaxx DH100 (ведущая ось) 265/70 R19.5 140/138M | 11 063 грн. |
Starmaxx DH100 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 11 058 грн. |
Starmaxx DH100 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M PR16 | 9 870 грн. |
Вантажні шини Starmaxx DH100 (провідна) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 10 847 грн. |