Вантажна шина Starmaxx DH100 315/70 R22.5 154L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DH100 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DH100 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 19 →Starmaxx DH100 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 14 901 грн. |
Starmaxx DH100 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L | 14 665 грн. |
Starmaxx DH 100 (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 13 896 грн. |
Starmaxx DH100 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 14 008 грн. |
Starmaxx DH100 315/70 R22.5 154/150L | 13 550 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Starmaxx DH100 315/70 R22.5 154L
Ціни на Starmaxx DH100 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Starmaxx DH100 315/70 R22.5 154L | від 13 351 грн. | 19 пропозицій | ||
Starmaxx DH100 315/80 R22.5 154M | від 12 750 грн. | 20 пропозицій |