Вантажна шина Starmaxx DZ300 215/75 R17.5 126M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DZ300 215/75 R17.5 126M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DZ300 215/75 R17.5 126M
Усі ціни 17 →Starmaxx DZ300 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 126/124M | 6 356 грн. |
Starmaxx DZ300 (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M | 5 115 грн. |
Starmaxx DZ300 (ведущая) (215/75R17.5 126M) | 5 737 грн. |
Starmaxx DZ300 (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 14PR | 5 100 грн. |
Starmaxx DZ300 215/75 R17.5 126/124M | 5 870 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Starmaxx DZ300 215/75 R17.5 126M
Ціни на Starmaxx DZ300 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
Starmaxx DZ300 215/75 R17.5 126M | від 5 100 грн. | 17 пропозицій | ||
Starmaxx DZ300 225/75 R17.5 129M | від 6 699 грн. | 8 пропозицій | ||
Starmaxx DZ300 235/75 R17.5 132M | від 5 800 грн. | 18 пропозицій |